Zakład Zielarski „KAWON-HURT” Nowak Sp. J. z siedzibą w Krajewice 119, gmina Gostyń, zatrudni do pracy w zakładowym laboratorium

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie i dokumentowanie analiz surowców i produktów
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych,
  • Pobierania i przygotowanie prób do badań
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne)
  • Znajomość technik analitycznych,
  • Umiejętność analitycznego podejścia do problemu,
  • Obsługa komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Mile widziane

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Umiejętność obsługi chromatografu cieczowego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • Szczegóły zatrudnienia przedstawimy podczas bezpośredniego spotkania w firmie

Kontakt : 65 572 08 22 ; 65 572 34 60 ; e-mail : kawon@kawon.com.pl