Beznazwy-1

Powitanie i wystąpienie prezesa firmy Krzysztofa Nowaka

25-lecie Zakładu Zielarskiego KAWON

Serdecznie witam wszystkich przybyłych na uroczystym spotkaniu z okazji Jubileuszu 25-lecia Zakładu Zielarskiego KAWON. Bardzo dziękuję, że przyjęliście Państwo nasze zaproszenie i choć nie przywitam wszystkich imiennie ale wszystkich witam równie gorąco.

Pozwólcie Państwo, że na początku powitam wśród nas postać niezwykłą, Pana Prof. Jerzego Woy-Wojciechowskiego, Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, wspaniałego promotora racjonalnej fitoterapii i jednocześnie Honorowego Prezesa Sekcji Fitoterapii przy Polskim Towarzystwie Lekarskim a także wielkiego przyjaciela wszystkich zielarzy, na co  najlepszym dowodem jest jego obecność na naszym Jubileuszu. To wielki zaszczyt gościć Pana jak również przybyłych z Panem : Panią dr Barbarę Siwińską i Prof. Zbigniewa Kwiasa ze śremskiego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Specjalne powitanie kieruję do gościa równie niezwykłego, Prof. Henryka Meissnera, który przybył do nas wraz z małżonką z dalekiej Australii. Henryku i Doroto raz jeszcze serdecznie Wam dziękuję za wspaniały ubiegłoroczny miesiąc na Antypodach. Prawdopodobnie nadal marzył bym o nich, gdyby nie Pani dr Alina Mścisz, która lat temu kilka poznała mnie z Profesorem a znajomość ta z czasem przerodziła się w przyjaźń. Alu i Jurku witam Was gorąco  na dzisiejszym Jubileuszu.

Zobacz całość...

 

logoSerdeczne podziękowania dla Podopiecznych i Opiekunów  Środowiskowego Domu Samopomocy w Gostyniu za wykonanie przepięknych dekoracji na Jubileusz 25-lecia .  Galeria dekoracji

Artykuł o Jubileuszu 25-lecia w Czasopiśmie Aptekarskim

25-lecie w fotografi

Fotografia - Izabela Polaszek